Kuchařská pinzeta 30cm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S kuchařskou pinzetou, která je nezbytným nástrojem v každé kuchyni, budete mít vaření i pečení pod kontrolou jako profesionál. Tato nerezová pinzeta vám umožní snadnou manipulaci s potravinami během přípravy jídel, grilování či pečení. Díky svým rozměrům 1,2 x 30 cm je pinzeta pohodlná na držení a zároveň dostatečně dlouhá, abyste se vyhnuli nepříjemnému kontaktu s horkými plochami. Buďte mistrem kuchyně s touto praktickou kuchařskou pinzetou! Hlavní parametry: - Materiál: nerezová ocel - Rozměry:... Celý popis

Koupit za 77 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S kuchařskou pinzetou, která je nezbytným nástrojem v každé kuchyni, budete mít vaření i pečení pod kontrolou jako profesionál. Tato nerezová pinzeta vám umožní snadnou manipulaci s potravinami během přípravy jídel, grilování či pečení. Díky svým rozměrům 1,2 x 30 cm je pinzeta pohodlná na držení a zároveň dostatečně dlouhá, abyste se vyhnuli nepříjemnému kontaktu s horkými plochami. Buďte mistrem kuchyně s touto praktickou kuchařskou pinzetou!

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel
- Rozměry: 1,2 x 30 cm
- Vhodná pro vaření, pečení a grilování
- Snadná manipulace s potravinami
Zobrazit více

Články odjinud