Tento skvěle navržený lis na ovoce a víno je ideální volbou pro všechny milovníky domácího vína a cideru! Díky kombinaci moderních materiálů s tradičními postupy je tento lis snadno ovladatelný a dokáže lisovat nejen hrozny, ale i jablka a další druhy ovoce. Soudek z dubového dřeva a litinové vybavení zaručují dlouhou životnost a odolnost proti rezavění. Díky silné litinové šroubové tyči s rukojetí může uživatel stát nad soudkem a využít své těžiště k vytvoření většího tlaku a získání více šťávy.... Celý popis

Koupit za 3 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento skvěle navržený lis na ovoce a víno je ideální volbou pro všechny milovníky domácího vína a cideru! Díky kombinaci moderních materiálů s tradičními postupy je tento lis snadno ovladatelný a dokáže lisovat nejen hrozny, ale i jablka a další druhy ovoce.

Soudek z dubového dřeva a litinové vybavení zaručují dlouhou životnost a odolnost proti rezavění. Díky silné litinové šroubové tyči s rukojetí může uživatel stát nad soudkem a využít své těžiště k vytvoření většího tlaku a získání více šťávy. Lis je vybaven košem z masivního dubového dřeva, který spočívá na ocelové základně s práškovým nástřikem a disponuje výlevkou pro snadné odtékání šťávy.

Hlavní parametry:
- Objem lisu: 30 l
- Celková výška: 110 cm
- Průměr sběrné mísy: 28,6 cm
- Výška základny od země: 16,5 cm
- Hmotnost: 16,5 kg
- S látkovým pytlem pro filtraci
- Robustní a odolný
- Snadná montáž
Zobrazit více

Články odjinud