Tento praktický ruční lis na ovoce je skvělým pomocníkem při výrobě domácích šťáv či džusů. Jeho kompaktní design a jednoduché ovládání ho činí ideální volbou pro každého, kdo si rád připravuje čerstvé nápoje z ovoce. Díky robustní konstrukci a kvalitním materiálům je lis na ovoce odolný a spolehlivý. S kapacitou 6 litrů se do něj vejde dostatečné množství ovoce najednou, což usnadňuje celý proces lisování. Tak si můžete snadno a rychle vychutnat lahodné šťávy plné vitamínů a chutí. Stačí jen přiložit... Celý popis

Koupit za 1 148 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento praktický ruční lis na ovoce je skvělým pomocníkem při výrobě domácích šťáv či džusů. Jeho kompaktní design a jednoduché ovládání ho činí ideální volbou pro každého, kdo si rád připravuje čerstvé nápoje z ovoce. Díky robustní konstrukci a kvalitním materiálům je lis na ovoce odolný a spolehlivý. S kapacitou 6 litrů se do něj vejde dostatečné množství ovoce najednou, což usnadňuje celý proces lisování. Tak si můžete snadno a rychle vychutnat lahodné šťávy plné vitamínů a chutí. Stačí jen přiložit ovoce, stlačit páku a nechat lis vykonat svou práci. Užijte si čerstvost a zdraví s tímto skvělým ručním lisem na ovoce!

Hlavní parametry:
- Kapacita: 6 litrů
- Ruční ovládání
- Robustní konstrukce
- Jednoduché použití
- Ideální pro lisování ovoce a výrobu šťáv
Zobrazit více

Články odjinud