Loupač na pomeranče "Gallant" od značky Westmark je skvělým pomocníkem pro každého milovníka čerstvého ovocného džusu nebo dobroty z citrusů. Jeho precizní čepel je vyrobena z odolné nerezové oceli, která snadno a rychle oddělí slupku od dužiny pomeranče či citronu. Ergonomický tvar rukojeti zajišťuje pohodlný a pevný úchop, takže loupač může být používán s lehkostí a přesností. S touto praktickou pomůckou od Westmarku bude příprava čerstvých citrusových plodů hračkou! Hlavní parametry: - Značka:... Celý popis

Koupit za 202 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Loupač na pomeranče "Gallant" od značky Westmark je skvělým pomocníkem pro každého milovníka čerstvého ovocného džusu nebo dobroty z citrusů. Jeho precizní čepel je vyrobena z odolné nerezové oceli, která snadno a rychle oddělí slupku od dužiny pomeranče či citronu. Ergonomický tvar rukojeti zajišťuje pohodlný a pevný úchop, takže loupač může být používán s lehkostí a přesností. S touto praktickou pomůckou od Westmarku bude příprava čerstvých citrusových plodů hračkou!

Hlavní parametry:
- Značka: Westmark
- Typ: Loupač na pomeranče
- Materiál čepele: Nerezová ocel
- Ergonomický tvar rukojeti
- Cena: 202 Kč
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Westmark

Články odjinud