Tento kuchyňský nůž je skvělým doplňkem do vaší kuchyně. Jeho elegantní design s dřevěnou čepelí okamžitě přitáhne vaši pozornost a dodá vaší kuchyni šmrnc. Nůž je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a ostré řezy. Jeho ergonomický tvar rukojeti zajišťuje pohodlný a pevný úchop při práci. S tímto nožem budete s lehkostí krájet, krájet a nakrájet všechny druhy potravin. Buďte mistrem kuchyně s tímto stylovým a praktickým kuchyňským nožem s dřevěnou čepelí. Hlavní... Celý popis

Koupit za 294 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento kuchyňský nůž je skvělým doplňkem do vaší kuchyně. Jeho elegantní design s dřevěnou čepelí okamžitě přitáhne vaši pozornost a dodá vaší kuchyni šmrnc. Nůž je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a ostré řezy. Jeho ergonomický tvar rukojeti zajišťuje pohodlný a pevný úchop při práci. S tímto nožem budete s lehkostí krájet, krájet a nakrájet všechny druhy potravin. Buďte mistrem kuchyně s tímto stylovým a praktickým kuchyňským nožem s dřevěnou čepelí.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel, dřevo
- Délka čepele: 20 cm
- Ergonomický design pro pohodlný úchop
- Stylový vzhled a dlouhá životnost
- Vhodný pro krájení všech druhů potravin
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Westmark

Články odjinud