S novým louskáčkem bude oříškování hračka! Jeho unikátní design a precizní zpracování ho činí ideálním nástrojem pro louskání různých typů a velikostí ořechů. S tímto louskáčkem se už nemusíte bát, že by se jádra rozdrtila, protože dokonale odděluje skořápky od jader. Jeho kompaktní rozměry 15,5 x 3,5 cm a lehká hmotnost 100 g z něj dělají skvělého společníka pro každodenní použití. Užijte si chutné oříšky bez námahy s tímto skvělým louskáčkem! Hlavní parametry: - Rozměry: 15,5 x 3,5 cm - Hmotnost:... Celý popis

Koupit za 65 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S novým louskáčkem bude oříškování hračka! Jeho unikátní design a precizní zpracování ho činí ideálním nástrojem pro louskání různých typů a velikostí ořechů. S tímto louskáčkem se už nemusíte bát, že by se jádra rozdrtila, protože dokonale odděluje skořápky od jader. Jeho kompaktní rozměry 15,5 x 3,5 cm a lehká hmotnost 100 g z něj dělají skvělého společníka pro každodenní použití. Užijte si chutné oříšky bez námahy s tímto skvělým louskáčkem!

Hlavní parametry:
- Rozměry: 15,5 x 3,5 cm
- Hmotnost: 100 g
- Bezpečné louskání ořechů různých typů a velikostí
- Precizní oddělování skořápek od jader
Zobrazit více

Parametry

Výrobce M.A.T.

Články odjinud