S láskou k ořechům! S tímto univerzálním louskáčkem už nikdy nebudete mít problém s ořechy. Jeho precizní design vám umožní snadno a bez námahy otevřít různé typy a velikosti ořechů, aniž byste poškodili jejich jemná jádra. S ním se ořechy budou loupat jako nic a vy si je budete moci vychutnat plnými doušky. Navíc díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti se skvěle hodí i na cesty či pikniky. Buďte připraveni na každou ořechovou výzvu s tímto skvělým pomocníkem! Hlavní parametry: - Rozměry (V... Celý popis

Koupit za 59 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S láskou k ořechům! S tímto univerzálním louskáčkem už nikdy nebudete mít problém s ořechy. Jeho precizní design vám umožní snadno a bez námahy otevřít různé typy a velikosti ořechů, aniž byste poškodili jejich jemná jádra. S ním se ořechy budou loupat jako nic a vy si je budete moci vychutnat plnými doušky. Navíc díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti se skvěle hodí i na cesty či pikniky. Buďte připraveni na každou ořechovou výzvu s tímto skvělým pomocníkem!

Hlavní parametry:
- Rozměry (V x Š): 15,5 x 3,5 cm
- Hmotnost: 100 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce M.A.T.

Články odjinud