Rozkošný louskáček na ořechy je tou správnou volbou pro všechny milovníky ořechů. S jeho délkou 15,5 cm a provedením z kovu je nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem do vaší kuchyně. Díky mixu barev v bílé, červené a chromové si můžete vybrat ten, který nejlépe ladí s vaším interiérem. Tento louskáček je navržen tak, aby snadno rozlouskal skořápku ořechu, aniž by poškodil jeho jemné jádro. Užijte si chutné oříšky bez zbytečné námahy s tímto praktickým pomocníkem. Hlavní parametry: - délka: 15,5... Celý popis

Koupit za 113 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozkošný louskáček na ořechy je tou správnou volbou pro všechny milovníky ořechů. S jeho délkou 15,5 cm a provedením z kovu je nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem do vaší kuchyně. Díky mixu barev v bílé, červené a chromové si můžete vybrat ten, který nejlépe ladí s vaším interiérem. Tento louskáček je navržen tak, aby snadno rozlouskal skořápku ořechu, aniž by poškodil jeho jemné jádro. Užijte si chutné oříšky bez zbytečné námahy s tímto praktickým pomocníkem.

Hlavní parametry:
- délka: 15,5 cm
- materiál: kov
- mix barev: bílá, červená, chrom
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lodos

Články odjinud