S elegantním louskáčkem na ořechy bude louskání ořechů hračkou! Jeho dřevěná rukojeť se skvěle drží a díky ideálním rozměrům (16,5 x 4,5 cm) se vejde do každé ruky. Tento louskáček je skvělým pomocníkem při louskání různých typů a velikostí ořechů, aniž byste museli obávat se, že by se jádra rozdrtila. Skvělý doplněk do každé kuchyně pro milovníky ořechů! Hlavní parametry: - Rozměry (V x š): 16,5 x 4,5 cm - Materiál: dřevo - Vhodný pro různé typy a velikosti ořechů - Nedrtí jádra

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S elegantním louskáčkem na ořechy bude louskání ořechů hračkou! Jeho dřevěná rukojeť se skvěle drží a díky ideálním rozměrům (16,5 x 4,5 cm) se vejde do každé ruky. Tento louskáček je skvělým pomocníkem při louskání různých typů a velikostí ořechů, aniž byste museli obávat se, že by se jádra rozdrtila. Skvělý doplněk do každé kuchyně pro milovníky ořechů!

Hlavní parametry:
- Rozměry (V x š): 16,5 x 4,5 cm
- Materiál: dřevo
- Vhodný pro různé typy a velikosti ořechů
- Nedrtí jádra
Zobrazit více

Parametry

Výrobce M.A.T.

Články odjinud