S elegancí a praktičností seznámte nový dřevěný louskáček, který je nezbytným pomocníkem v každé kuchyni. Jeho rozměry 16,5 x 4,5 cm a ergonomická dřevěná rukojeť zajišťují pohodlné a pevné držení. Tento louskáček je navržen tak, aby byl vhodný pro různé typy a velikosti ořechů, aniž by drtil jejich jádra. S ním snadno a rychle otevřete ořechy a připravíte je k dalšímu zpracování. Hlavní parametry: - Rozměry: 16,5 x 4,5 cm - Materiál: dřevo/kov - Funkce: vhodný pro různé typy a velikosti ořechů... Celý popis

Koupit za 74 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S elegancí a praktičností seznámte nový dřevěný louskáček, který je nezbytným pomocníkem v každé kuchyni. Jeho rozměry 16,5 x 4,5 cm a ergonomická dřevěná rukojeť zajišťují pohodlné a pevné držení. Tento louskáček je navržen tak, aby byl vhodný pro různé typy a velikosti ořechů, aniž by drtil jejich jádra. S ním snadno a rychle otevřete ořechy a připravíte je k dalšímu zpracování.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 16,5 x 4,5 cm
- Materiál: dřevo/kov
- Funkce: vhodný pro různé typy a velikosti ořechů
- Barva: hnědá/šedá
Zobrazit více

Články odjinud