S dřevěnou rukojetí Louskáček je oříškování hračka! S jeho rozměry 16,5 x 4,5 cm je ideální pro různé typy a velikosti ořechů. Díky preciznímu designu nedrtí jádra ořechů, takže si můžete vychutnat plnou chuť a výživu každého ořechu. Vychutnejte si ořechy bez námahy s tímto praktickým nástrojem, který zároveň skvěle vypadá v každé kuchyni. Hlavní parametry: - Materiál: dřevo - Rozměry: 16,5 x 4,5 cm - Vhodný pro různé typy a velikosti ořechů - Nedrtí jádra ořechů

Koupit za 76 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S dřevěnou rukojetí Louskáček je oříškování hračka! S jeho rozměry 16,5 x 4,5 cm je ideální pro různé typy a velikosti ořechů. Díky preciznímu designu nedrtí jádra ořechů, takže si můžete vychutnat plnou chuť a výživu každého ořechu. Vychutnejte si ořechy bez námahy s tímto praktickým nástrojem, který zároveň skvěle vypadá v každé kuchyni.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Rozměry: 16,5 x 4,5 cm
- Vhodný pro různé typy a velikosti ořechů
- Nedrtí jádra ořechů
Zobrazit více

Články odjinud