Louskáček na ořechy Gastro je skvělým pomocníkem do každé kuchyně. S tímto multifunkčním nástrojem nejen snadno a rychle otevřete vlašské ořechy, ale také si s ním poradíte s otevíráním lahví sektu. Vyrobený z velmi kvalitního hliníku je nejen odolný, ale také elegantní. S louskáčkem Gastro bude louskání ořechů hračka a otevírání sektu zábavou. Pohodlná manipulace s tímto nástrojem je samozřejmostí, takže si užijete každý okamžik vaření či přípravy občerstvení. S louskáčkem na ořechy Gastro získáte... Celý popis

Koupit za 263 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Louskáček na ořechy Gastro je skvělým pomocníkem do každé kuchyně. S tímto multifunkčním nástrojem nejen snadno a rychle otevřete vlašské ořechy, ale také si s ním poradíte s otevíráním lahví sektu. Vyrobený z velmi kvalitního hliníku je nejen odolný, ale také elegantní. S louskáčkem Gastro bude louskání ořechů hračka a otevírání sektu zábavou. Pohodlná manipulace s tímto nástrojem je samozřejmostí, takže si užijete každý okamžik vaření či přípravy občerstvení. S louskáčkem na ořechy Gastro získáte spolehlivého pomocníka, který vám usnadní každodenní kuchyňské úkoly.

Hlavní parametry:
- Praktický louskáček na vlašské ořechy
- Multifunkční design umožňující i otevření lahve sektu
- Vyrobený z velmi kvalitního hliníku pro dlouhou životnost
- Jednoduché a pohodlné použití
- Barevné provedení: stříbrné
- Délka: 18 cm
Zobrazit více

Články odjinud