S louskáčkem na ořechy CULINARIA WOOD už nikdy nebudete mít problém s louskáním ořechů různých druhů a velikostí. Jeho kónický tvar a odolná slitina hliníku spolehlivě rozlousknou skořápku ořechu, aniž by poškodili jeho jemné jádro. Díky kombinaci hliníku a dřeva je louskáček nejen funkční, ale i stylovým doplňkem do vaší kuchyně. Hlavní parametry: - Vhodný pro louskání ořechů různých druhů a velikostí (vlašské, lískové aj.) - Kónický tvar pro snadné a spolehlivé louskání - Vyroben z odolné slitiny... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S louskáčkem na ořechy CULINARIA WOOD už nikdy nebudete mít problém s louskáním ořechů různých druhů a velikostí. Jeho kónický tvar a odolná slitina hliníku spolehlivě rozlousknou skořápku ořechu, aniž by poškodili jeho jemné jádro. Díky kombinaci hliníku a dřeva je louskáček nejen funkční, ale i stylovým doplňkem do vaší kuchyně.

Hlavní parametry:
- Vhodný pro louskání ořechů různých druhů a velikostí (vlašské, lískové aj.)
- Kónický tvar pro snadné a spolehlivé louskání
- Vyroben z odolné slitiny hliníku
- Materiál: hliník, dřevo
Zobrazit více

Články odjinud