S masivním louskáčkem na ořechy Gourmet od renomované německé společnosti WMF budete mít bezpečné a efektivní louskání ořechů pod kontrolou. Díky dvěma různě velkým drážkám na ořechy a odolné chromované slitině je tento louskáček skvělým pomocníkem v každé kuchyni. Ramena jsou pogumována pro ještě větší pohodlí a bezpečnost při manipulaci. Moderní design s vysokým leskem dodává louskáčku elegantní vzhled, který bude skvěle ladit s vaším kuchyňským vybavením. Hlavní parametry: - Určen pro ořechy... Celý popis

Koupit za 440 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S masivním louskáčkem na ořechy Gourmet od renomované německé společnosti WMF budete mít bezpečné a efektivní louskání ořechů pod kontrolou. Díky dvěma různě velkým drážkám na ořechy a odolné chromované slitině je tento louskáček skvělým pomocníkem v každé kuchyni. Ramena jsou pogumována pro ještě větší pohodlí a bezpečnost při manipulaci. Moderní design s vysokým leskem dodává louskáčku elegantní vzhled, který bude skvěle ladit s vaším kuchyňským vybavením.

Hlavní parametry:
- Určen pro ořechy různých velikostí
- Vyroben z odolné chromované slitiny
- Ramena louskáčku opatřena protiskluzem
- Moderní nestárnoucí design, kvalitní provedení
- Vhodný pro praváky i leváky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce WMF

Články odjinud