S touto multifunkčním nástrojem na otevírání lahví a ořechů už nikdy nebudete mít problém. Díky masivnímu hliníkovému odlitku a vysoce kvalitnímu laku je nejen odolný, ale i stylovým doplňkem do vaší kuchyně či baru. S ním snadno otevřete lahvě s šroubovacím uzávěrem, sektovou láhev nebo dokonce šampaňské. A co víc, díky speciální konstrukci nedrtí jádra ořechů, takže si můžete vychutnat jejich chuť bez nepříjemného mletí. Hlavní parametry: - Multifunkční nástroj na otevírání lahví a ořechů - Otevírá... Celý popis

Koupit za 223 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto multifunkčním nástrojem na otevírání lahví a ořechů už nikdy nebudete mít problém. Díky masivnímu hliníkovému odlitku a vysoce kvalitnímu laku je nejen odolný, ale i stylovým doplňkem do vaší kuchyně či baru. S ním snadno otevřete lahvě s šroubovacím uzávěrem, sektovou láhev nebo dokonce šampaňské. A co víc, díky speciální konstrukci nedrtí jádra ořechů, takže si můžete vychutnat jejich chuť bez nepříjemného mletí.

Hlavní parametry:
- Multifunkční nástroj na otevírání lahví a ořechů
- Otevírá šroubovací uzávěry na lahvích, sektové láhve a šampaňské
- Nedrtí jádra ořechů
- Masivní hliníkový odlitek s vysoce kvalitním lakem
- Moderní design doplní vaši kuchyň či bar
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kovo

Články odjinud