S touto univerzální louskáčkou na ořechy a šroubovacími uzávěry na lahvích už nikdy nebudete mít problém! Díky masivnímu hliníkovému odlitku a vysoce kvalitnímu laku je nejen velmi odolná, ale zároveň i stylovým doplňkem vaší kuchyně. Moderní design louskáčky zaručuje pohodlné otevírání ořechů i lahví bez námahy. A to vše s jedním nástrojem! Hlavní parametry: - Univerzální louskáčka na ořechy a šroubovací uzávěry - Vhodná pro otevírání sektu a šampaňských lahví - Masivní hliníkový odlitek pro... Celý popis

Koupit za 215 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto univerzální louskáčkou na ořechy a šroubovacími uzávěry na lahvích už nikdy nebudete mít problém! Díky masivnímu hliníkovému odlitku a vysoce kvalitnímu laku je nejen velmi odolná, ale zároveň i stylovým doplňkem vaší kuchyně. Moderní design louskáčky zaručuje pohodlné otevírání ořechů i lahví bez námahy. A to vše s jedním nástrojem!

Hlavní parametry:
- Univerzální louskáčka na ořechy a šroubovací uzávěry
- Vhodná pro otevírání sektu a šampaňských lahví
- Masivní hliníkový odlitek pro dlouhou životnost
- Vysoce kvalitní lak pro elegantní vzhled
- Moderní design pro pohodlné použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kovo

Články odjinud