S touhle praktickou pomůckou už nebudete mít žádný problém s otevíráním lahví a sektů! Masivní hliníkový odlitek s vysoce kvalitním lakem v moderním designu vám umožní otevřít i ty nejtěžší šroubovací uzávěry na lahvích bez námahy. Navíc díky speciálnímu provedení je tento ořech schopen otevřít i sekt a šampaňské láhve bez toho, aniž by drtil jádra. Skvělý pomocník pro každou domácnost nebo perfektní dárek pro milovníky dobrého pití! Hlavní parametry: - Masivní hliníkový odlitek - Vysoce kvalitní... Celý popis

Koupit za 223 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touhle praktickou pomůckou už nebudete mít žádný problém s otevíráním lahví a sektů! Masivní hliníkový odlitek s vysoce kvalitním lakem v moderním designu vám umožní otevřít i ty nejtěžší šroubovací uzávěry na lahvích bez námahy. Navíc díky speciálnímu provedení je tento ořech schopen otevřít i sekt a šampaňské láhve bez toho, aniž by drtil jádra. Skvělý pomocník pro každou domácnost nebo perfektní dárek pro milovníky dobrého pití!

Hlavní parametry:
- Masivní hliníkový odlitek
- Vysoce kvalitní lak
- Moderní design
- Otevírá šroubovací uzávěry na lahvích
- Otevírá sekt a šampaňské láhve
- Nedrtí jádra ořechů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kovo

Články odjinud