S nástrojem na louskání ořechů, který nedrtí jádra, otevřete lahvě šroubovací uzávěry nebo si poradíte i sektovou nebo šampaňskou láhví. Jeho masivní hliníkový odlitek s vysoce kvalitním lakem a moderním designem zaručuje odolnost a stylový vzhled. Užijte si snadné otevírání a louskání s tímto praktickým nástrojem, který zvládne různé typy uzávěrů a láhví. Hlavní parametry: - Šířka: 6 cm - Výška: 18 cm - Hloubka: 6 cm - Objem: 0,648 l - Hmotnost: 0,23 kg - Barva: šedá - Materiál: hliník - Typ nástroje:... Celý popis

Koupit za 266 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S nástrojem na louskání ořechů, který nedrtí jádra, otevřete lahvě šroubovací uzávěry nebo si poradíte i sektovou nebo šampaňskou láhví. Jeho masivní hliníkový odlitek s vysoce kvalitním lakem a moderním designem zaručuje odolnost a stylový vzhled. Užijte si snadné otevírání a louskání s tímto praktickým nástrojem, který zvládne různé typy uzávěrů a láhví.

Hlavní parametry:
- Šířka: 6 cm
- Výška: 18 cm
- Hloubka: 6 cm
- Objem: 0,648 l
- Hmotnost: 0,23 kg
- Barva: šedá
- Materiál: hliník
- Typ nástroje: louskáček
- Počet kusů v balení: 1
- Typ nástroje: louskáček, mlynček, strúhadlo, krájač
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kovo

Články odjinud