Nenechte se zaskočit tvrdými ořechy nebo šroubovacími uzávěry na lahvích! S tímto multifunkčním nástrojem to zvládnete snadno a rychle. Masivní hliníkový odlitek s vysoce kvalitním lakem a moderním designem vám umožní otevřít i ty nejtvrdší ořechy bez toho, aniž byste je rozdrtili. A co víc, tento louskáček dokáže otevřít i sektové a šampaňské láhve bez námahy. Skvělý pomocník do každé kuchyně! Hlavní parametry: - Šířka: 6 cm - Výška: 18 cm - Hloubka: 6 cm - Objem: 0,648 l - Hmotnost: 0,23 kg -... Celý popis

Koupit za 266 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Nenechte se zaskočit tvrdými ořechy nebo šroubovacími uzávěry na lahvích! S tímto multifunkčním nástrojem to zvládnete snadno a rychle. Masivní hliníkový odlitek s vysoce kvalitním lakem a moderním designem vám umožní otevřít i ty nejtvrdší ořechy bez toho, aniž byste je rozdrtili. A co víc, tento louskáček dokáže otevřít i sektové a šampaňské láhve bez námahy. Skvělý pomocník do každé kuchyně!

Hlavní parametry:
- Šířka: 6 cm
- Výška: 18 cm
- Hloubka: 6 cm
- Objem: 0,648 l
- Hmotnost: 0,23 kg
- Barva: šedá
- Materiál: hliník
- Typ nástroje: louskáček
- Počet kusů v balení: 1
- Typ nástroje: louskáček, mlynček, strúhadlo, krájač
Zobrazit více

Články odjinud