S touhle šikovnou pomůckou už nikdy nebudete ztrácet nervy při otevírání ořechů nebo lahví! Díky masivnímu hliníkovému odlitku a vysoce kvalitnímu laku je tento ořechlouskáček nejen odolný, ale i stylový. Jeho moderní design se skvěle hodí do každé kuchyně a jeho funkčnost vás mile překvapí. Navíc s ním snadno otevřete i sektové a šampaňské lahve. Užijte si radost z každodenních úkolů s tímto praktickým a elegantním pomocníkem! Hlavní parametry: - Louská ořechy bez drcení jader - Otevírá šroubovací... Celý popis

Koupit za 202 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touhle šikovnou pomůckou už nikdy nebudete ztrácet nervy při otevírání ořechů nebo lahví! Díky masivnímu hliníkovému odlitku a vysoce kvalitnímu laku je tento ořechlouskáček nejen odolný, ale i stylový. Jeho moderní design se skvěle hodí do každé kuchyně a jeho funkčnost vás mile překvapí. Navíc s ním snadno otevřete i sektové a šampaňské lahve. Užijte si radost z každodenních úkolů s tímto praktickým a elegantním pomocníkem!

Hlavní parametry:
- Louská ořechy bez drcení jader
- Otevírá šroubovací uzávěry na lahvích
- Otevírá sekt a šampaňské lahve
- Masivní hliníkový odlitek
- Vysoce kvalitní lak
- Moderní design
Zobrazit více

Články odjinud