Přineste do své kuchyně něco zvláštního s tímto ocelovým louskáčkem na ořechy s pevnou protiskluzovou otevírací rukojetí. S jeho pomocí snadno otevřete tvrdé skořápky ořechů a přijdete na chuť jejich lahodnému jádru. Elegantní design a odolná konstrukce zaručují dlouhou životnost a spolehlivý výkon. Buďte připraveni na své další pohoštění a překvapte své hosty tímto praktickým nástrojem, který zároveň skvěle vypadá v každé kuchyni. Hlavní parametry: - Materiál: ocel - Typ: louskáček na ořechy -... Celý popis

Koupit za 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do své kuchyně něco zvláštního s tímto ocelovým louskáčkem na ořechy s pevnou protiskluzovou otevírací rukojetí. S jeho pomocí snadno otevřete tvrdé skořápky ořechů a přijdete na chuť jejich lahodnému jádru. Elegantní design a odolná konstrukce zaručují dlouhou životnost a spolehlivý výkon. Buďte připraveni na své další pohoštění a překvapte své hosty tímto praktickým nástrojem, který zároveň skvěle vypadá v každé kuchyni.

Hlavní parametry:
- Materiál: ocel
- Typ: louskáček na ořechy
- Rukojeť: protiskluzová
- Design: otevírací
- Odolná konstrukce pro snadné louskání ořechů
Zobrazit více

Články odjinud