S WMF louskáčkem na ořechy bude louskání ořechů hračkou! Tento elegantní louskáček je vyroben z litého kovu a je navržen tak, aby zvládal různé typy ořechů bez námahy. Díky ergonomické rukojeti s protiskluzovou částí je jeho použití pohodlné a snadné. Navíc je tento louskáček odolný vůči korozi, což zaručuje jeho dlouhou životnost. S rozměry 16 cm je ideální pro každodenní použití v kuchyni. Hlavní parametry: - Materiál: lité kovy - Ergonomická rukojeť s protiskluzovou částí - Odolný vůči korozi... Celý popis

Koupit za 569 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S WMF louskáčkem na ořechy bude louskání ořechů hračkou! Tento elegantní louskáček je vyroben z litého kovu a je navržen tak, aby zvládal různé typy ořechů bez námahy. Díky ergonomické rukojeti s protiskluzovou částí je jeho použití pohodlné a snadné. Navíc je tento louskáček odolný vůči korozi, což zaručuje jeho dlouhou životnost. S rozměry 16 cm je ideální pro každodenní použití v kuchyni.

Hlavní parametry:
- Materiál: lité kovy
- Ergonomická rukojeť s protiskluzovou částí
- Odolný vůči korozi
- Rozměry: 16 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce WMF

Články odjinud