Tento elegantní louskáček na ořechy od značky WMF je skvělým pomocníkem pro každého milovníka ořechů. Vyrobený z litého kovu je nejen robustní, ale také designově působivý. Jeho univerzální konstrukce je ideální pro louskání různých typů a velikostí ořechů. Díky ergonomické rukojeti s protiskluzovou úpravou je manipulace s tímto nástrojem pohodlná a bezpečná. Navíc je louskáček odolný vůči korozi, což zaručuje jeho dlouhou životnost. S rozměry 16 cm je praktickým a nenahraditelným doplňkem do každé... Celý popis

Koupit za 569 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento elegantní louskáček na ořechy od značky WMF je skvělým pomocníkem pro každého milovníka ořechů. Vyrobený z litého kovu je nejen robustní, ale také designově působivý. Jeho univerzální konstrukce je ideální pro louskání různých typů a velikostí ořechů. Díky ergonomické rukojeti s protiskluzovou úpravou je manipulace s tímto nástrojem pohodlná a bezpečná. Navíc je louskáček odolný vůči korozi, což zaručuje jeho dlouhou životnost. S rozměry 16 cm je praktickým a nenahraditelným doplňkem do každé kuchyně.

Hlavní parametry:
- Materiál: lité kovy
- Ergonomická rukojeť s protiskluzovou částí
- Odolný vůči korozi
- Rozměry: 16 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce WMF

Články odjinud