Pružinový louskáček na ořechy je revoluční pomocník pro všechny, kteří chtějí užívat ořechy bez námahy a bolesti. Už žádné těžké louskání ořechů s klasickým louskáčkem, teď stačí jednoduše umístit ořech pod pružinu, natáhnout ji a pusťte. Pružinový mechanismus s tvrdým válcem na konci se postará o to, aby se ořech rychle a snadno rozlouskl. S tímto louskáčkem se louskání ořechů stane hrou, kterou si užijete každý den. Ideální pro pekaře či všechny, kdo mají rádi ořechy, ale nechtějí s nimi zdlouhavě... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pružinový louskáček na ořechy je revoluční pomocník pro všechny, kteří chtějí užívat ořechy bez námahy a bolesti. Už žádné těžké louskání ořechů s klasickým louskáčkem, teď stačí jednoduše umístit ořech pod pružinu, natáhnout ji a pusťte. Pružinový mechanismus s tvrdým válcem na konci se postará o to, aby se ořech rychle a snadno rozlouskl. S tímto louskáčkem se louskání ořechů stane hrou, kterou si užijete každý den. Ideální pro pekaře či všechny, kdo mají rádi ořechy, ale nechtějí s nimi zdlouhavě bojovat.

Hlavní parametry:
- Průměr: 5 - 12,5 cm
- Výška: 7 cm
- Rozměr balení: 12,7 x 7,6 x 7,3 cm
- Materiál: kov
Zobrazit více

Články odjinud