Chcete mít při vaření vajíček vše pod kontrolou a udržet kuchyň v pořádku? S oddělovačem vaječných skořápek Tescoma Handy to bude hračka! Tento praktický kuchyňský pomocník vám umožní oddělit bílek od žloutku rychle a snadno, aniž byste si zbytečně špinili ruce. Stačí umístit vaječnou skořápku do oddělovače a nechat gravitaci udělat svou práci. Navíc je tento oddělovač vyroben z vysoce kvalitního plastu od renomované značky Tescoma, takže na něj můžete spolehnout i po dlouhá léta používání." Hlavní... Celý popis

Koupit za 253 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Chcete mít při vaření vajíček vše pod kontrolou a udržet kuchyň v pořádku? S oddělovačem vaječných skořápek Tescoma Handy to bude hračka! Tento praktický kuchyňský pomocník vám umožní oddělit bílek od žloutku rychle a snadno, aniž byste si zbytečně špinili ruce. Stačí umístit vaječnou skořápku do oddělovače a nechat gravitaci udělat svou práci. Navíc je tento oddělovač vyroben z vysoce kvalitního plastu od renomované značky Tescoma, takže na něj můžete spolehnout i po dlouhá léta používání."

Hlavní parametry:
- Oddělovač vaječných skořápek Tescoma Handy
- Pomocník pro snadné oddělení bílku od žloutku
- Materiál: kvalitní plast
- Značka: Tescoma
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tescoma

Články odjinud