S louskáčkem, který je vhodný na louskání ořechů různých velikostí i druhů, už nikdy nebudete mít problém. Jeho pevná a spolehlivá konstrukce vám umožní snadno a rychle otevřít i ty nejtvrdší skořápky. Díky speciální povrchové úpravě je louskáček odolný a snadno se udržuje. S jeho pomocí si můžete vychutnat ořechy bez zbytečné námahy. Materiál, ze kterého je vyroben, je kvalitní slitina hliníku, která zaručuje dlouhou životnost nástroje. S rozměry délky 19 cm a průměru 5,5 cm je louskáček pohodlný... Celý popis

Koupit za 138 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S louskáčkem, který je vhodný na louskání ořechů různých velikostí i druhů, už nikdy nebudete mít problém. Jeho pevná a spolehlivá konstrukce vám umožní snadno a rychle otevřít i ty nejtvrdší skořápky. Díky speciální povrchové úpravě je louskáček odolný a snadno se udržuje. S jeho pomocí si můžete vychutnat ořechy bez zbytečné námahy. Materiál, ze kterého je vyroben, je kvalitní slitina hliníku, která zaručuje dlouhou životnost nástroje. S rozměry délky 19 cm a průměru 5,5 cm je louskáček pohodlný a snadno se drží v ruce. Užijte si chutné ořechy bez stresu s tímto spolehlivým louskáčkem.

Hlavní parametry:
- Materiál: slitina hliníku
- Rozměry: délka 19 cm, průměr 5,5 cm
Zobrazit více

Články odjinud