S chutí si dopřejte čerstvé ořechy díky tomuto praktickému louskáčku na ořechy od značky Orion. S jeho pomocí budete mít ořechy rozlouskané rychle a snadno, aniž byste poškodili jejich jádro. Díky kónickému tvaru louskáčku snadno oddělíte skořápku od ořechu a můžete si tak užít chuťově bohatou svačinku plnou živin. Louskáček je vhodný pro různé druhy, velikosti i tvary ořechů a jeho slitina hliníku zaručuje odolnost a spolehlivost. Po použití jednoduše opláchněte teplou vodou s trochou saponátu... Celý popis

Koupit za 203 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S chutí si dopřejte čerstvé ořechy díky tomuto praktickému louskáčku na ořechy od značky Orion. S jeho pomocí budete mít ořechy rozlouskané rychle a snadno, aniž byste poškodili jejich jádro. Díky kónickému tvaru louskáčku snadno oddělíte skořápku od ořechu a můžete si tak užít chuťově bohatou svačinku plnou živin. Louskáček je vhodný pro různé druhy, velikosti i tvary ořechů a jeho slitina hliníku zaručuje odolnost a spolehlivost. Po použití jednoduše opláchněte teplou vodou s trochou saponátu a bude opět připraven k dalšímu použití.

Hlavní parametry:
- Materiál: hliník
- Kónický tvar pro snadné louskání ořechů
- Odolný a spolehlivý design
- Snadné čištění teplou vodou saponátem
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion

Články odjinud