Stylový louskáček na ořechy z luxusní řady LUXY je tím pravým pomocníkem do kuchyně pro milovníky pečení. Jeho design umožňuje snadno otevřít různé velikosti ořechů a skořápek, ať už připravujete tradiční vánoční cukroví nebo moderní zdravé granoly. Díky použití pochromovaného kovu je louskáček nejen stylový, ale také velmi odolný a pevný. A co víc, po použití ho můžete jednoduše dát do myčky na nádobí a bude opět připraven k dalšímu použití. Hlavní parametry: - Materiál: pochromovaný kov - Odolný... Celý popis

Koupit za 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Stylový louskáček na ořechy z luxusní řady LUXY je tím pravým pomocníkem do kuchyně pro milovníky pečení. Jeho design umožňuje snadno otevřít různé velikosti ořechů a skořápek, ať už připravujete tradiční vánoční cukroví nebo moderní zdravé granoly. Díky použití pochromovaného kovu je louskáček nejen stylový, ale také velmi odolný a pevný. A co víc, po použití ho můžete jednoduše dát do myčky na nádobí a bude opět připraven k dalšímu použití.

Hlavní parametry:
- Materiál: pochromovaný kov
- Odolný a pevný design
- Snadno otevírá různé velikosti ořechů a skořápek
- Možnost mýt v myčce na nádobí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion

Články odjinud