Hliníkový odpeckovač třešní je praktickým nástrojem pro každého milovníka pečení. S jeho pomocí můžete rychle a snadno odstranit pecky z třešní a višní, abyste mohli okamžitě připravit čerstvé ovoce na vynikající moučníky, koláče nebo buchty. Tento odpeckovač je ideální zejména v sezóně dozrávání ovoce, kdy potřebujete efektivně zpracovat větší množství ovoce. Stačí vložit třešně nebo višně mezi čelisti odpeckovače, stisknout a pecky budou okamžitě odstraněny. Navíc je tento odpeckovač vhodný i... Celý popis

Koupit za 125 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hliníkový odpeckovač třešní je praktickým nástrojem pro každého milovníka pečení. S jeho pomocí můžete rychle a snadno odstranit pecky z třešní a višní, abyste mohli okamžitě připravit čerstvé ovoce na vynikající moučníky, koláče nebo buchty. Tento odpeckovač je ideální zejména v sezóně dozrávání ovoce, kdy potřebujete efektivně zpracovat větší množství ovoce. Stačí vložit třešně nebo višně mezi čelisti odpeckovače, stisknout a pecky budou okamžitě odstraněny. Navíc je tento odpeckovač vhodný i do myčky na nádobí, což usnadňuje jeho čištění a udržení v perfektním stavu.

Hlavní parametry:
- Materiál: hliník
- Určení: odpeckování třešní a višní
- Snadné použití: stačí vložit ovoce, stisknout a hotovo
- Možnost použití v myčce na nádobí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion
Materiál hliník

Články odjinud