S plastovým odpeckovačem třešní a višní už nebude příprava ovocných moučníků a koláčů žádným problémem. V období dozrávání ovoce, kdy je potřeba rychle zpracovat větší množství, oceníte jeho efektivitu a jednoduchost použití. Stačí jen vložit ovoce mezi nerezové čelisti odpeckovače, stisknout a hotovo. A co víc, tento odpeckovač je vhodný i do myčky na nádobí, takže po použití se snadno očistí a je připraven k dalšímu využití. Hlavní parametry: - Materiál: pevný plast - Odolné nerezové čelisti... Celý popis

Koupit za 97 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S plastovým odpeckovačem třešní a višní už nebude příprava ovocných moučníků a koláčů žádným problémem. V období dozrávání ovoce, kdy je potřeba rychle zpracovat větší množství, oceníte jeho efektivitu a jednoduchost použití. Stačí jen vložit ovoce mezi nerezové čelisti odpeckovače, stisknout a hotovo. A co víc, tento odpeckovač je vhodný i do myčky na nádobí, takže po použití se snadno očistí a je připraven k dalšímu využití.

Hlavní parametry:
- Materiál: pevný plast
- Odolné nerezové čelisti
- Snadné použití a čištění
- Vhodný do myčky na nádobí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion

Články odjinud