Pokud patříte mezi milovníky oříšků, pak je pro vás louskáček na ořechy Philippi Shark tím pravým pomocníkem. Jeho elegantní design okouzlí na první pohled a jeho šikovnost vás mile překvapí. Vyrobený z matné nerezové oceli a s vnitřním povrchem potaženým gumou, tento louskáček je navržen tak, aby vám s louskáním šlo snadno a pohodlně. S rozměry 14 x 7 x 3 cm a hmotností pouhých 250 gramů je lehký a snadno ovladatelný. Kvalitní zpracování a efektivita tohoto nástroje udělá z louskání oříšků opravdový... Celý popis

Koupit za 949 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud patříte mezi milovníky oříšků, pak je pro vás louskáček na ořechy Philippi Shark tím pravým pomocníkem. Jeho elegantní design okouzlí na první pohled a jeho šikovnost vás mile překvapí. Vyrobený z matné nerezové oceli a s vnitřním povrchem potaženým gumou, tento louskáček je navržen tak, aby vám s louskáním šlo snadno a pohodlně. S rozměry 14 x 7 x 3 cm a hmotností pouhých 250 gramů je lehký a snadno ovladatelný. Kvalitní zpracování a efektivita tohoto nástroje udělá z louskání oříšků opravdový zážitek.

Hlavní parametry:
- Materiál: matná nerezová ocel s vnitřním povrchem potaženým gumou
- Rozměry: 14 x 7 x 3 cm
- Hmotnost: 250 g
- Design: elegantní a praktický
- Ideální pro milovníky oříšků
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Philippi

Články odjinud