Tato náhradní filtrační rouška je nezbytným doplňkem pro vaši lisovací 6l. Pomáhá jemně filtrovat mošt a zabraňuje nežádoucím kouskům ovoce ve vašem výsledném produktu. S touto rouškou dosáhnete čistšího moštu a kvalitnějšího výsledku vašeho lisování. Díky rozměrům 40 x 32 cm je tato rouška perfektně přizpůsobena pro vaši lisovací nádobu. Užijte si snadné a efektivní lisování s tímto praktickým doplňkem. Hlavní parametry: - Rozměry: 40 x 32 cm - Určeno pro lisy s objemem 6 l - Zabraňuje pronikání... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato náhradní filtrační rouška je nezbytným doplňkem pro vaši lisovací 6l. Pomáhá jemně filtrovat mošt a zabraňuje nežádoucím kouskům ovoce ve vašem výsledném produktu. S touto rouškou dosáhnete čistšího moštu a kvalitnějšího výsledku vašeho lisování. Díky rozměrům 40 x 32 cm je tato rouška perfektně přizpůsobena pro vaši lisovací nádobu. Užijte si snadné a efektivní lisování s tímto praktickým doplňkem.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 40 x 32 cm
- Určeno pro lisy s objemem 6 l
- Zabraňuje pronikání kousků ovoce do moštu
- Zlepšuje filtrační proces lisování
Zobrazit více

Parametry

Výrobce M.A.T.

Články odjinud