S touto kvalitní louskáčkem už nikdy nebudete mít problém s otevíráním ořechů různých velikostí. Jeho nastavitelný rozsah umožňuje snadné otevření jak větších vlašských ořechů, tak i menších lískových ořechů. Díky kombinaci nerezové oceli a kvalitní dřevěné základně je tento louskáček nejen odolný, ale i stylovým doplňkem do vaší kuchyně. S jednoduchou obsluhou a užitím se s ním snadno naučí pracovat každý. Hlavní parametry: - Nastavitelný rozsah pro ořechy různých velikostí - Materiál: nerezová... Celý popis

Koupit za 222 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto kvalitní louskáčkem už nikdy nebudete mít problém s otevíráním ořechů různých velikostí. Jeho nastavitelný rozsah umožňuje snadné otevření jak větších vlašských ořechů, tak i menších lískových ořechů. Díky kombinaci nerezové oceli a kvalitní dřevěné základně je tento louskáček nejen odolný, ale i stylovým doplňkem do vaší kuchyně. S jednoduchou obsluhou a užitím se s ním snadno naučí pracovat každý.

Hlavní parametry:
- Nastavitelný rozsah pro ořechy různých velikostí
- Materiál: nerezová ocel a dřevo
- Jednoduchá obsluha
Zobrazit více

Parametry

Materiál nerez

Články odjinud