Štípací kleště na ořechy jsou skvělým pomocníkem pro milovníky ořechů. Díky nim můžete snadno rozštípnout různé druhy ořechů, jako jsou vlašské, lískové nebo pistácie, a rychle se dostat k jejich chutnému jádru. Tyto kleště jsou vyrobeny z vysoce kvalitní zinkové slitiny, což zajišťuje jejich odolnost a trvanlivost i při častém používání. Navíc jsou vybaveny protiskluzovými rameny, které zabraňují nechtěnému sklouznutí ořechu z ruky, a díky nimž je manipulace s kleštěmi pohodlná a bezpečná. S jejich... Celý popis

Koupit za 166 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Štípací kleště na ořechy jsou skvělým pomocníkem pro milovníky ořechů. Díky nim můžete snadno rozštípnout různé druhy ořechů, jako jsou vlašské, lískové nebo pistácie, a rychle se dostat k jejich chutnému jádru. Tyto kleště jsou vyrobeny z vysoce kvalitní zinkové slitiny, což zajišťuje jejich odolnost a trvanlivost i při častém používání. Navíc jsou vybaveny protiskluzovými rameny, které zabraňují nechtěnému sklouznutí ořechu z ruky, a díky nimž je manipulace s kleštěmi pohodlná a bezpečná. S jejich konstrukcí štípání ořechů vyžaduje jen minimální úsilí, což z nich činí ideální nástroj pro každodenní použití.

Hlavní parametry:
- Barva: grafitová
- Materiál: slitina zinku + PVC
- Protiskluzové rukojeti: ano
- Rozměry: 15,5 x 4,5 cm
- Hmotnost: 197 g
- Hmotnost jednoho balení: 212 g
Zobrazit více

Články odjinud