S přístrojem na drcení ořechů bude vaše kuchyňská práce hračkou. Jeho jednoduché použití vám ušetří čas a usnadní vaření. Díky robustní konstrukci z nerezové oceli je tento drcení ořechů vhodný pro různé typy a velikosti ořechů. S délkou 18 cm a hmotností pouhých 0.3 kg je lehký a snadno přenosný, takže můžete drcení ořechů provádět kdekoli v kuchyni či dokonce i mimo ni. Hlavní parametry: - Délka: 18 cm - Materiál: nerezová ocel - Hmotnost: 0.3 kg

Koupit za 242 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S přístrojem na drcení ořechů bude vaše kuchyňská práce hračkou. Jeho jednoduché použití vám ušetří čas a usnadní vaření. Díky robustní konstrukci z nerezové oceli je tento drcení ořechů vhodný pro různé typy a velikosti ořechů. S délkou 18 cm a hmotností pouhých 0.3 kg je lehký a snadno přenosný, takže můžete drcení ořechů provádět kdekoli v kuchyni či dokonce i mimo ni.

Hlavní parametry:
- Délka: 18 cm
- Materiál: nerezová ocel
- Hmotnost: 0.3 kg
Zobrazit více

Určitě si přečtěte

Články odjinud