S louskáčkem na ořechy bude louskání ořechů hračkou! Tento praktický pomocník vám usnadní práci při otevírání ořechů různých druhů. Jeho kovová rukojeť je navržena tak, aby perfektně padla do vaší ruky a umožnila pohodlné používání. Díky použití kvalitní oceli je louskáček odolný a dlouho vydrží. S rozměry 3,5 x 15,5 cm se jedná o kompaktní nástroj, který snadno uložíte do šuplíku nebo pověsíte na háček, aby byl vždy po ruce. Užijte si zdravé ořechy bez zbytečné námahy s tímto skvělým louskáčkem... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S louskáčkem na ořechy bude louskání ořechů hračkou! Tento praktický pomocník vám usnadní práci při otevírání ořechů různých druhů. Jeho kovová rukojeť je navržena tak, aby perfektně padla do vaší ruky a umožnila pohodlné používání. Díky použití kvalitní oceli je louskáček odolný a dlouho vydrží. S rozměry 3,5 x 15,5 cm se jedná o kompaktní nástroj, který snadno uložíte do šuplíku nebo pověsíte na háček, aby byl vždy po ruce. Užijte si zdravé ořechy bez zbytečné námahy s tímto skvělým louskáčkem na ořechy!

Hlavní parametry:
- Materiál: ocel
- Rozměry: 3,5 x 15,5 cm
Zobrazit více

Články odjinud