S Louskáčkem z hliníku a pohodlnými dřevěnými rukojeťmi bude otevírání ořechů hračkou. Jeho speciálně tvarovaný koš udrží skořápky uvnitř a díky konstrukci lze ořechy louskat s minimálním úsilím. Tento elegantní louskáček je ideální pro všechny druhy ořechů, jako jsou lískové ořechy nebo vlašské ořechy. Navíc můžete využít jeho funkci odšroubování lahví a jeho černá barva dodá vaší kuchyni šmrnc. Hlavní parametry: ✅ Vyrobeno z hliníku ✅ Pohodlné protiskluzové dřevěné rukojeti ✅ Elegantní design... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Louskáčkem z hliníku a pohodlnými dřevěnými rukojeťmi bude otevírání ořechů hračkou. Jeho speciálně tvarovaný koš udrží skořápky uvnitř a díky konstrukci lze ořechy louskat s minimálním úsilím. Tento elegantní louskáček je ideální pro všechny druhy ořechů, jako jsou lískové ořechy nebo vlašské ořechy. Navíc můžete využít jeho funkci odšroubování lahví a jeho černá barva dodá vaší kuchyni šmrnc.

Hlavní parametry:
✅ Vyrobeno z hliníku
✅ Pohodlné protiskluzové dřevěné rukojeti
✅ Elegantní design
✅ Funkce odšroubování lahví
✅ Barva: černá
✅ Délka: 17 cm
✅ Průměr košíku: 4,5 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Verk

Určitě si přečtěte

Články odjinud