S chutnými ořechy je to jako s pokladem - a s tímto louskáčkem bude otevírání ořechů hračka! Vyrobený z odolné oceli s pohodlnými protiskluzovými rukojeťmi, tento louskáček je skvělým pomocníkem pro milovníky ořechů. Díky speciálně tvarovanému koši můžete ořechy louskat bez obav, že se skořápky rozletí po celé kuchyni. Elegantní černá barva a možnost odšroubování lahví dělají z tohoto nástroje nejen praktický pomocník, ale i stylový doplněk vaší kuchyně. Hlavní parametry: - Materiál: ocel - Protiskluzové... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S chutnými ořechy je to jako s pokladem - a s tímto louskáčkem bude otevírání ořechů hračka! Vyrobený z odolné oceli s pohodlnými protiskluzovými rukojeťmi, tento louskáček je skvělým pomocníkem pro milovníky ořechů. Díky speciálně tvarovanému koši můžete ořechy louskat bez obav, že se skořápky rozletí po celé kuchyni. Elegantní černá barva a možnost odšroubování lahví dělají z tohoto nástroje nejen praktický pomocník, ale i stylový doplněk vaší kuchyně.

Hlavní parametry:
- Materiál: ocel
- Protiskluzové rukojeti
- Elegantní design
- Možnost odšroubování lahví
- Barva: černá
- Délka: 17 cm
- Průměr košíku: 4,5 cm
Zobrazit více

Články odjinud