Drtič kostí velký je ideálním nástrojem pro drcení kostí, zejména drůbežích a chrupavek pro slepice. S délkou rukojeti cca 51 cm a pracovní částí drtiče dlouhou 10 cm, je tento drtič kostí skvělým pomocníkem při přípravě pokrmů pro vaše domácí mazlíčky. S rozměry základní desky 140 x 50 mm poskytuje dostatečnou stabilitu při práci. Díky své jednoduchosti a výkonu je nepostradatelným nástrojem pro drcení kostí do velikosti žeber nebo třeba i suchého chleba. Ideální pro každou domácnost, kde se pečou... Celý popis

Koupit za 959 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Drtič kostí velký je ideálním nástrojem pro drcení kostí, zejména drůbežích a chrupavek pro slepice. S délkou rukojeti cca 51 cm a pracovní částí drtiče dlouhou 10 cm, je tento drtič kostí skvělým pomocníkem při přípravě pokrmů pro vaše domácí mazlíčky. S rozměry základní desky 140 x 50 mm poskytuje dostatečnou stabilitu při práci. Díky své jednoduchosti a výkonu je nepostradatelným nástrojem pro drcení kostí do velikosti žeber nebo třeba i suchého chleba. Ideální pro každou domácnost, kde se pečou domácí pokrmy pro vaše zvířecí miláčky.

Hlavní parametry:
- Zn povrchová úprava
- Délka rukojeti: cca 51 cm
- Délka pracovní části drtiče: cca 10 cm
- Rozměr základní desky: 140 x 50 mm
- Ideální pro drcení drůbežích a chrupavek
- Nepostradatelný pomocník pro domácí přípravu pokrmů pro zvířecí mazlíčky
Zobrazit více

Články odjinud