Drtič kostí velký Zn je skvělým pomocníkem pro všechny milovníky vaření, kteří potřebují jednoduše drcené kosti. S délkou rukojeti cca 51 cm a pracovní částí drtiče dlouhou 10 cm je tento nástroj pohodlný a efektivní. Jeho rozměr základní desky 140 x 50 mm poskytuje dostatek prostoru pro práci s kostmi různých velikostí. Drtič kostí je ideální pro drcení drůbežích kostí a chrupavek, což z něj činí nepostradatelný nástroj při přípravě pokrmů pro slepice nebo jiná drůbež. Navíc tento drtič není jen... Celý popis

Koupit za 919 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Drtič kostí velký Zn je skvělým pomocníkem pro všechny milovníky vaření, kteří potřebují jednoduše drcené kosti. S délkou rukojeti cca 51 cm a pracovní částí drtiče dlouhou 10 cm je tento nástroj pohodlný a efektivní. Jeho rozměr základní desky 140 x 50 mm poskytuje dostatek prostoru pro práci s kostmi různých velikostí.

Drtič kostí je ideální pro drcení drůbežích kostí a chrupavek, což z něj činí nepostradatelný nástroj při přípravě pokrmů pro slepice nebo jiná drůbež. Navíc tento drtič není jen o kostech - dokáže efektivně rozdrtit i suchý chléb pro přípravu nádivky či strouhanky.

S drtičem kostí velkým Zn zvládnete snadno a rychle připravit vše potřebné pro vaše recepty. Buďte v kuchyni jako profesionál s tímto praktickým nástrojem!

Hlavní parametry:
- Povrchová úprava: Zn
- Délka rukojeti: cca 51 cm
- Délka pracovní části drtiče: cca 10 cm
- Rozměr základní desky: 140 x 50 mm
- Není vhodný pro drcení vepřových a hovězích kostí
Zobrazit více

Články odjinud