Tento odolný louskáček na ořechy od značky Weis je skvělým pomocníkem pro každou domácnost. Vyrobena z litinového hliníku nabízí masivní a stabilní provedení, které zaručuje dlouhou životnost. Díky měkkým vložkám na rukojetích je jeho použití velmi pohodlné a příjemné. Spirálová pružina zajišťuje snadné a efektivní louskání ořechů, a navíc je tento nástroj vhodný i na otevírání sektu nebo šampaňského. S rozměry 5,5 cm v průměru, 6 cm šířky a 18,5 cm délky se jedná o kompaktní a praktický pomocník... Celý popis

Koupit za 509 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento odolný louskáček na ořechy od značky Weis je skvělým pomocníkem pro každou domácnost. Vyrobena z litinového hliníku nabízí masivní a stabilní provedení, které zaručuje dlouhou životnost. Díky měkkým vložkám na rukojetích je jeho použití velmi pohodlné a příjemné. Spirálová pružina zajišťuje snadné a efektivní louskání ořechů, a navíc je tento nástroj vhodný i na otevírání sektu nebo šampaňského. S rozměry 5,5 cm v průměru, 6 cm šířky a 18,5 cm délky se jedná o kompaktní a praktický pomocník do každé kuchyně. Společnost Karl Weis & Cie GmbH, založená v roce 1903 v Německu, je známá svými vysoce kvalitními nerezovými kuchyňskými potřebami a doplňky pro domácnost.

Hlavní parametry:
- Materiál: litinový hliník
- Měkké vložky na rukojetích
- Spirálová pružina pro snadné použití
- Rozměry: 5,5 cm (průměr) x 6 cm (šířka) x 18,5 cm (délka)
- Vhodný i na otevírání sektu nebo šampaňského
- Výrobce: Karl Weis & Cie GmbH
Zobrazit více

Články odjinud