S Louskáčkem od značky Weis bude otevírání ořechů hračkou! Tento elegantní nástroj je vyroben z odolné nerezové oceli, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a skvělou manipulaci. Díky speciální integrované vnitřní pružině je otevírání ořechů nebo vlašských ořechů snadné a pohodlné. S rozměry 16.6 cm x 3.5 cm x 1.2 cm je Louskáček praktickým a nenahraditelným pomocníkem v každé kuchyni. Hlavní parametry: - Materiál: nerezová ocel - Rozměry: 16.6 cm x 3.5 cm x 1.2 cm - Speciální integrovaná vnitřní... Celý popis

Koupit za 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Louskáčkem od značky Weis bude otevírání ořechů hračkou! Tento elegantní nástroj je vyroben z odolné nerezové oceli, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a skvělou manipulaci. Díky speciální integrované vnitřní pružině je otevírání ořechů nebo vlašských ořechů snadné a pohodlné. S rozměry 16.6 cm x 3.5 cm x 1.2 cm je Louskáček praktickým a nenahraditelným pomocníkem v každé kuchyni.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel
- Rozměry: 16.6 cm x 3.5 cm x 1.2 cm
- Speciální integrovaná vnitřní pružina pro snadné otevírání ořechů
- Elegantní design a robustní konstrukce
Zobrazit více

Články odjinud