Tento univerzální lis na brambory je skvělým pomocníkem do každé kuchyně. S čtyřmi vyměnitelnými perforovanými disky můžete snadno připravit bramborovou kaši, noky, špagety nebo dokonce ovocné šťávy a zmrzlinu. Díky plnícímu objemu trychtýře cca 250 ml a ergonomickému designu s dlouhými pákami, budete potřebovat jen minimální úsilí. Navíc má tento lis záruku 5 let a je vhodný i do myčky na nádobí. S nerezovou ocelí a rozměry 350 × 90 × 165 mm je nejen praktický, ale i odolný a snadno skladovatelný.... Celý popis

Koupit za 1 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento univerzální lis na brambory je skvělým pomocníkem do každé kuchyně. S čtyřmi vyměnitelnými perforovanými disky můžete snadno připravit bramborovou kaši, noky, špagety nebo dokonce ovocné šťávy a zmrzlinu. Díky plnícímu objemu trychtýře cca 250 ml a ergonomickému designu s dlouhými pákami, budete potřebovat jen minimální úsilí. Navíc má tento lis záruku 5 let a je vhodný i do myčky na nádobí. S nerezovou ocelí a rozměry 350 × 90 × 165 mm je nejen praktický, ale i odolný a snadno skladovatelný.

Hlavní parametry:
- Dodáván se čtyřmi vyměnitelnými perforovanými disky
- Plnící objem trychtýře cca 250 ml
- Ergonomický design s dlouhými pákami
- Záruka 5 let
- Možnost mýt v myčce na nádobí
- Materiál: nerezová ocel
- Rozměry: 350 × 90 × 165 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Westmark

Články odjinud