Tento šikovný louskáček na ořechy a otvírák na láhve od značky Westmark je skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. S jeho pomocí snadno otevřete ořechy nebo lahve s příjemným osvěžením. Jeho kvalitní provedení zajišťuje snadné a pohodlné použití, ať už jste profík v kuchyni nebo začátečník. Navíc jeho moderní design dodá vaší kuchyni elegantní vzhled. Hlavní parametry: - 2v1 nástroj: louskáček na ořechy a otvírák na láhve - Kvalitní provedení značky Westmark - Moderní design - Snadné a pohodlné použití Celý popis

Koupit za 356 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento šikovný louskáček na ořechy a otvírák na láhve od značky Westmark je skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. S jeho pomocí snadno otevřete ořechy nebo lahve s příjemným osvěžením. Jeho kvalitní provedení zajišťuje snadné a pohodlné použití, ať už jste profík v kuchyni nebo začátečník. Navíc jeho moderní design dodá vaší kuchyni elegantní vzhled.

Hlavní parametry:
- 2v1 nástroj: louskáček na ořechy a otvírák na láhve
- Kvalitní provedení značky Westmark
- Moderní design
- Snadné a pohodlné použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Westmark

Články odjinud