Tento dvousložkový silikonový kaučuk kondenzačního typu je ideální pro výrobu forem pro odlévání syntetických pryskyřic, sádry, vosku a betonu. Jeho využití sahá od těsnění a profilů po zalévání součástek v elektrotechnice a elektronice. Díky svým vlastnostem je perfektní pro reprodukci jemných detailů a má vynikající separační vlastnosti. Lukopren N 1522 je univerzálním typem, který si poradí s širokou škálou aplikací od výroby forem a těsnění až po zalévání. Hlavní parametry: - Dvousložkový... Celý popis

Koupit za 635 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento dvousložkový silikonový kaučuk kondenzačního typu je ideální pro výrobu forem pro odlévání syntetických pryskyřic, sádry, vosku a betonu. Jeho využití sahá od těsnění a profilů po zalévání součástek v elektrotechnice a elektronice. Díky svým vlastnostem je perfektní pro reprodukci jemných detailů a má vynikající separační vlastnosti. Lukopren N 1522 je univerzálním typem, který si poradí s širokou škálou aplikací od výroby forem a těsnění až po zalévání.

Hlavní parametry:
- Dvousložkový silikonový kaučuk kondenzačního typu
- Vhodný pro výrobu forem pro odlévání syntetických pryskyřic, sádry, vosku a betonu
- Ideální pro těsnění, profilové výroby a zalévání součástek v elektrotechnice a elektronice
- Schopnost reprodukovat jemné detaily
- Dobré separační vlastnosti
- Malé smrštění a vysoká tepelná odolnost
- Možnost probarvení pomocí Lukopren Pigmentových past
- Univerzální typ Lukopren N 1522
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lukopren
Typ silikony
Barva krémové
Značka Lukopren
Epoxidové tmely ano

Články odjinud