Lukopren N SUPER je dvousložkový silikonový kaučuk s nejnižší viskozitou, který se vyznačuje výbornou zatékavostí a věrností otisků. Ideální volba pro defektoskopii a elektro-techniku. Tento transparentní odstín lze snadno probarvit pomocí Lukopren Pigmentových past. Po smíchání s katalyzátorem (Lukopren Katalyzátor nebo Lukopren Katalyzátor 8A) se Lukopren N vulkanizuje do silikonové pryže s vynikající adhezí k podkladu. Využijte ho k výrobě pružných forem a k zalévání v elektrotechnice. Vulkanizáty... Celý popis

Koupit za 1 180 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Lukopren N SUPER je dvousložkový silikonový kaučuk s nejnižší viskozitou, který se vyznačuje výbornou zatékavostí a věrností otisků. Ideální volba pro defektoskopii a elektro-techniku. Tento transparentní odstín lze snadno probarvit pomocí Lukopren Pigmentových past. Po smíchání s katalyzátorem (Lukopren Katalyzátor nebo Lukopren Katalyzátor 8A) se Lukopren N vulkanizuje do silikonové pryže s vynikající adhezí k podkladu. Využijte ho k výrobě pružných forem a k zalévání v elektrotechnice. Vulkanizáty mají minimální smrštění a skvělou tepelnou odolnost. Pro dosažení požadovaného odstínu je možné použít Lukopren Pigmentové pasty.

Hlavní parametry:
- Typ: dvousložkový silikonový kaučuk
- Vlastnosti: nízká viskozita, výborná zatékavost, věrnost otisků
- Využití: defektoskopie, elektro-technika
- Barva: transparentní (možnost probarvení)
- Vulkanizace: s Lukopren Katalyzátorem nebo Lukopren Katalyzátorem 8A
- Adheze: vynikající k podkladu
- Použití: výroba forem, zalévání v elektrotechnice
- Vlastnosti vulkanizátu: malé smrštění, dobrá tepelná odolnost
- Balení: 900 g + katalyzátor
- Výrobce: Lučební závody a.s. Kolín (Lukopren)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lučební závody Kolín
Typ silikony
Barva bílé
Značka Lukopren
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud