Připravte se na každou včelařskou sezónu s rozepínatelnou bundou OPTIMA line! Tato praktická bunda je vyrobena z kvalitní bavlněné tkaniny, která poskytuje ochranu proti včelám a dalším nepříjemnostem při práci v úlu. Co dělá tuto bundu opravdu jedinečnou, je odnímatelný klobouk, který vám umožní přizpůsobit svou ochranu podle aktuální situace. Buďte připraveni na vše, co včelařství přinese, s touto inovativní bundou OPTIMA line! Hlavní parametry: - Včelařská bunda s odnímatelným kloboukem - Materiál:... Celý popis

Koupit za 930 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Připravte se na každou včelařskou sezónu s rozepínatelnou bundou OPTIMA line! Tato praktická bunda je vyrobena z kvalitní bavlněné tkaniny, která poskytuje ochranu proti včelám a dalším nepříjemnostem při práci v úlu. Co dělá tuto bundu opravdu jedinečnou, je odnímatelný klobouk, který vám umožní přizpůsobit svou ochranu podle aktuální situace. Buďte připraveni na vše, co včelařství přinese, s touto inovativní bundou OPTIMA line!

Hlavní parametry:
- Včelařská bunda s odnímatelným kloboukem
- Materiál: kvalitní bavlněná tkanina
- Rozepínatelný design pro pohodlné nošení
- Ochrana proti včelám a dalším nepříjemnostem
- Odolná a trvanlivá konstrukce pro dlouhou životnost
Zobrazit více

Články odjinud