Pokud hledáte kvalitní brusná bidla pro vaše exotické ptáky, pak je pro vás ideální volbou brusná bidla M Bird. Tyto brusná bidla jsou dostupná v různých přírodních i barevných provedeních, jako je červená, černá, žlutá, tyrkys, zelená, fialová a žlutá, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe ladí s klecí vašich miláčků. Každé bidlo je vybaveno podložkou pro snadné uchycení ke kleci a k dispozici je také návod k použití s označením velikosti. Brusná bidla M Bird disponují atestem zdravotní nezávadnosti,... Celý popis

Koupit za 539 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte kvalitní brusná bidla pro vaše exotické ptáky, pak je pro vás ideální volbou brusná bidla M Bird. Tyto brusná bidla jsou dostupná v různých přírodních i barevných provedeních, jako je červená, černá, žlutá, tyrkys, zelená, fialová a žlutá, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe ladí s klecí vašich miláčků. Každé bidlo je vybaveno podložkou pro snadné uchycení ke kleci a k dispozici je také návod k použití s označením velikosti. Brusná bidla M Bird disponují atestem zdravotní nezávadnosti, takže můžete mít jistotu, že vaši ptáci budou mít k dispozici bezpečný produkt. Velikost M je speciálně navržena pro rosely, papoušky zpěvavé, ara nobilis a další podobně velké papoušky. Dopřejte svým ptákům kvalitní péči s brusnými bidly M Bird.

Hlavní parametry:
- Různá přírodní a barevná provedení: červená, černá, žlutá, tyrkys, zelená, fialová, žlutá
- Podložka pro uchycení ke kleci
- Návod k použití s označením velikosti
- Atest zdravotní nezávadnosti
- Velikost M vhodná pro rosely, papoušky zpěvavé, ara nobilis a další podobně velké papoušky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce M Bird

Články odjinud