Pokud hledáte kvalitní brusná bidla pro vaše pernaté mazlíčky, pak jste na správném místě! Brusná bidla M Bird jsou vyrobená s ohledem na zdraví vašich ptáků a nabízejí možnost výběru z široké škály barev – červená, černá, žlutá, tyrkys, zelená, fialová a další. Každé bidlo je vybaveno praktickou podložkou pro snadné uchycení ke kleci a k němu samozřejmě dostanete návod k použití s označením velikosti. Brusná bidla M Bird splňují náročné zdravotní standardy a disponují atestem zdravotní nezávadnosti,... Celý popis

Koupit za 459 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte kvalitní brusná bidla pro vaše pernaté mazlíčky, pak jste na správném místě! Brusná bidla M Bird jsou vyrobená s ohledem na zdraví vašich ptáků a nabízejí možnost výběru z široké škály barev – červená, černá, žlutá, tyrkys, zelená, fialová a další. Každé bidlo je vybaveno praktickou podložkou pro snadné uchycení ke kleci a k němu samozřejmě dostanete návod k použití s označením velikosti. Brusná bidla M Bird splňují náročné zdravotní standardy a disponují atestem zdravotní nezávadnosti, takže můžete mít jistotu, že poskytují vašim ptákům bezpečnou zábavu a péči. Velikost S je ideální pro menší druhy ptáků, jako jsou andulky, korely a podobně velcí papoušci.

Hlavní parametry:
- Výrobce: M Bird
- Barevné provedení: červená, černá, žlutá, tyrkys (modrá), zelená, fialová, žlutá
- Podložka pro uchycení ke kleci: Ano
- Atest zdravotní nezávadnosti: Ano
- Velikost: S (vhodná pro andulky, korely a podobně velké papoušky)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce M Bird

Články odjinud