Pokud hledáte kvalitní brusná bidla pro vaše pernaté mazlíčky, pak jste na správném místě! Brusná bidla M Bird jsou skvělým doplňkem pro klece vašich ptáků, která nejenže poskytují zábavu, ale také pečují o zdraví jejich drápů. Díky různým barevným provedením si můžete vybrat taková bidla, která budou ladit s designem klece nebo zkrátka jen podtrhnou osobnost vašich ptačích kamarádů. Každé bidlo je vybaveno praktickou podložkou pro snadné uchycení ke kleci a k tomu dostanete návod k použití s označením... Celý popis

Koupit za 369 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte kvalitní brusná bidla pro vaše pernaté mazlíčky, pak jste na správném místě! Brusná bidla M Bird jsou skvělým doplňkem pro klece vašich ptáků, která nejenže poskytují zábavu, ale také pečují o zdraví jejich drápů. Díky různým barevným provedením si můžete vybrat taková bidla, která budou ladit s designem klece nebo zkrátka jen podtrhnou osobnost vašich ptačích kamarádů.

Každé bidlo je vybaveno praktickou podložkou pro snadné uchycení ke kleci a k tomu dostanete návod k použití s označením velikosti, abyste měli jistotu, že vybíráte to správné pro vaše pírko nositele. A co ještě lepší, brusná bidla M Bird mají atest zdravotní nezávadnosti, takže se nemusíte obávat o bezpečnost vašich miláčků.

Velikost XS je ideální pro menší druhy ptáků, jako jsou zebřičky, chůvičky a podobně velcí papoušci. Díky těmto brusným bidlům si vaši pernatí přátelé udrží zdravé a pevné drápy, a zároveň si užijí zábavu při broušení. Dopřejte svým ptákům to nejlepší s brusnými bidly M Bird!

Hlavní parametry:
- Různá barevná provedení: červená, černá, žlutá, tyrkys (modrá), zelená, fialová, žlutá
- S podložkou pro uchycení ke kleci
- Atest zdravotní nezávadnosti
- Velikost XS vhodná pro zebřičky, chůvičky a podobně velké papoušky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce M Bird

Články odjinud